MOSH WUD STOLIČKY

wud

Balanční klekačka MOSH WUD D2 modrá

Ergonomická klekačka Mosh Wud D2 s balančním mechanismem, konstrukce z masivního dřeva, sedák z PUR pěny, nosnost až 100kg.

 2.269,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

Trápí vás neustále bolest při sezení doma i v práci? Klekačka MOSH WUD by mohla být řešením pro vás. Díky ergonomicky tvarovanému designu je váha vašeho těla rovnoměrně rozložena, takže nedochází k napětí v páteři. Dokonce ani tehdy, pokud byste na klekačce MOSH WUD seděli delší dobu. Balanční klekačku využijete nejen doma, ale také v kanceláři či při sledování vašeho oblíbeného televizního pořadu.

ZDRAVÉ A KOMFORTNÍ SEZENÍ

Klekačka MOSH WUD vám poskytne nejen komfortní, ale také zdravé sezení. Je totiž ergonomicky tvarovaná a vybavená 3D sedadlem a oporou nohou. Balanční klekačka je vyrobena z masivního dřeva a doplněna o textilní potah. Sedadlo je vyplněno PUR pěnou o vysoké hustotě, která zajistí maximálně pohodlné sezení. Disponuje přitom nosností 100 kg. Klekačka MOSH WUD je vhodná k sezení u pracovního stolu.

MOSH WUD S ODOLNOU KONSTRUKCÍ

Mezi hlavní přednosti klekačky MOSH WUD patří bezesporu její ergonomicky zakřivená konstrukce, která je velmi stabilní a zároveň reaguje i na změnu polohy sezení. Klekačka MOSH WUD zajistí i při změně polohy vždy ergonomické držení těla tak, aby nevznikalo žádné napětí v krku, ramenech ani zádech. Klekačka MOSH WUD má pozitivní vliv hned na několik částí těla současně. Pomáhá vám držet hlavu v úhlu, který je šetrný k páteři a krku. Díky tomu značně snižuje tlak, který se ukládá v krční páteři a způsobuje nepříjemné bolesti hlavy. Správným držením těla zlepšujete své dýchání, což je velmi prospěšné pro orgány horních cest dýchacích. Příjemným benefitem je také přirozené posilování břišních svalů a správné držení těla bez hrbení.

 

Katalogové číslo: MSH-WUD-DBU Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ