MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Kancelářská židle MOSH ELITE T2

Kancelářská židle Mosh Elite T2 s asynchronní mechanikou a aretací, 4D nastavitelné područky, vzduchová bederní opěrka, nastavitelný sklon sedáku, píst KGS Class 3, výškově nastavitelné opěradlo, materiál potahu: oděruvzdorný textil a PU kůže, výplň , nosnost až 130 kg.

 10.989,99 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

KVALITNÍ MATERIÁLY A VYSOKÁ NOSNOST

Vysoký komfort a opora při celodenním sezení doma či na pracovišti. Elegantní design s maximální mírou přizpůsobení pro zdravé a pohodlné sezení. Vysoce odolná konstrukce a píst KGS class 3 s BIFMA certifikátem zaručuje nosnost až 130kg. Výztuž z elastické studené HR pěny je pokryta potahem z oděruvzdorného textilu, podrobeného zátěžovými testy. Boční lemy z kvalitní PU-kůže zvýrazňují elegantní design židle.

ŽIDLE S SYNCHRONNÍM MECHANISMEM

Model T2 je vybaven asynchronním mechanismem. Křeslo lze zafixovat v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavení opěradla nezávisle na sedáku. Hlavová opěrka poskytuje komfort v podobě dvoukloubového nastavení vyhovující polohy.

ROZSAHLE MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ

Křeslo nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí pro co největší komfort při sezení – výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek, či výšku, hloubku a sklon sedáku a hlavové opěrky. Pružení opěradla lze nastavit podle své hmotnosti.

4D OPĚRKY A BEDERNÍ OPĚRKA SE VZDUCHOVÝM POLŠTÁREM

Model T2 disponuje 4D nastavitelnými područkami, na kterých lze nastavit nejen výšku či úhel opěrek, ale také vzdálenost od sedáku. Bederní opěrka je tvořena vzduchovým polštářkem, který lze pumpičkou individuálně přizpůsobit pro podporu správné ergonomie sezení.

Katalogové číslo: MSH-SEC-T2 Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ