MOSH ELITE STOLIČKY

elite

MOSH ELITE T1

Kancelářská židle Mosh Elite T1 se synchronní mechanikou a aretací, 3D nastavitelné područky, píst KGS Class 3, výškově nastavitelné opěradlo, materiál potahu: oděruvzdorný textil, výplň sedáku: studená (HR pěna), nylonový kříž, nosnost 120 kg.

 8.890,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

PRÉMIOVÉ ZPRACOVÁNÍ A ODOLNÁ KONSTRUKCE

Vysoký komfort a opora při celodenním sezení doma či na pracovišti. Elegantní design s maximální mírou přizpůsobení pro zdravé a pohodlné sezení. Vysoce odolná konstrukce a píst KGS Class 3 zaručuje nosnost až 120kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž z elastické studené HR pěny si zachovává tvarovou stálost bez vysezení. Potah je z oděruvzdorného textilu podroben zátěžovými testy a zaručuje dlouhou životnost.

ŽIDLE S ASYNCHRONNÍM MECHANISMEM

Model T1 je vybaven synchronním mechanismem s možností nastavení míry pružení. Úhel náklonu opěradla a sedáku se mění současně, čímž lépe kopíruje sed, vytváří potřebný komfort a umožňuje dynamické sezení.

VYSOKÁ FLEXIBILITA

Židle nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení všech částí pro co největší komfort při sezení - výšku a sklon opěradla, výšku a úhel područek či výšku a hloubku sedáku. Pružení opěradla lze nastavit podle své hmotnosti.

4D PODRUČKY, BEDERNÍ OPĚRKA

Model T1 disponuje 3D nastavitelnými područkami s měkkou dotykovou plochou s nastavením výšky a hloubky. Rotace vrchní části umožňuje přizpůsobení úhlu opěrek pro nadstandardní komfort dle vlastních preferencí.

Katalogové číslo: MSH-SEC-T1 Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ