MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Kancelárska stolička MOSH Elite H
hnědo-černá

Kancelářská židle Mosh Elite H s asynchronní mechanikou as aretací, bederní a hlavová opěrka, nastavitelné područky, plastový a otočná konstrukce, materiály potahu: syntetická kůže, výplň sedáku: studená pěna (HR pěna), hliníkový kříž, pogumované barva, nosnost 130 kg.

 10.290,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

Název elitní řady H(ygge) symbolizuje absolutní pohodlí. Slovo Hygge se stalo definicí skandinávské kultury a životního stylu. Jednoduše řečeno je to způsob jak žít dobře, pohodlně, vyrovnaně a spokojeně. S novou řadou Elite H(ygge) zažijete absolutní pohodlí díky rozsáhlým možnostem přizpůsobení všech částí židle Mosh Elite H, které byly navrženy pro co nejpohodlnější sezení.

Prvotřídní zpracování a odolná konstrukce

Těžká konstrukce a píst třídy KGS 3 zaručují nosnost až 130 kg. Vzduchový píst s tlumením nárazů při přistání je certifikován podle BIFMA. Výztuha z pružné studené HR pěny zachovává rozměrovou stabilitu bez prověšení. Potah židle Mosh Elite H je vyroben z oděruvzdorné textilie a veganské kůže, které byly podrobeny zátěžovým testům a zaručují dlouhou životnost.

Speciální samovyvažovací mechanismus

Výhodou kancelářské židle Mosh Elite H je samovyvažovací mechanismus, který má díky přenosu síly působící na sklon opěradla funkci automatického nastavení sklonu a pružnosti opěradla podle hmotnosti uživatele. Napětí pružiny není třeba nastavovat, protože mechanismus se nastaví sám. Opěradlo lze upevnit v libovolném úhlu a speciální mechanismus umožňuje nastavit opěradlo nezávisle na sedadle židle Mosh.

Kancelářská židle Mosh Elite H se postará o vysoký komfort a flexibilitu sezení

Kancelářská židle Mosh Elite H nabízí široké možnosti nastavení všech částí pro zajištění maximálního pohodlí při sezení – výšku a sklon opěradla, výšku a sklon opěrek rukou a výšku a hloubku sedáku. Odpružení opěradla židle Mosh Elite H lze nastavit dle vaší hmotnosti. Díky svým velkým rozměrům poskytuje židle k PC oporu i krční páteři a hlavě.

Bederní opěrka se vzduchovým polštářem a 3D loketní opěrky

Bederní opěrka kancelářské židle Mosh Elite H je tvořena vzduchovým polštářem, který lze individuálně nastavit pomocí pumpy a podpořit tak správnou ergonomii sezení, což je důležité pro zdravé a pohodlné sezení bez bolesti zad. Kancelářská židle Mosh Elite H má 3D nastavitelné opěrky rukou, při kterých lze nastavit jejich výšku a úhel.

Katalogové číslo: MSH-SEC-HBR Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

6
  6
  Nákupní košík
  Smaltový hrnček Mosh King of Office - tyrkysový
  16+ nakupující si to koupili
   324,00
  eliteBHL_A
   6.878,00
  chrbtová opierka MOSH ERGO2 H1C
  1+ nakupující si to koupili
   999,00
  1+ nakupující si to koupili
   233,00
  Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením - imitácia dreva
   490,00
  eliteBHD_A
   4.590,00
   Calculate Shipping
   Najdete nás i na MALL.CZ