MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Ergonomická židle MOSH Elite F
šedá

Kancelářská židle Mosh Elite F s asynchronní mechanikou as aretací, nastavitelná bederní a hlavová opěrka, nastavitelné 4D područky, otočná konstrukce, materiály potahu: Vysoce kvalitní certifikovaná látka Medley, výplň sedáku: studená pěna, HR pěna, plastový , nosnost 130 kg.

 12.290,00 vč DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Zdravé sezení s Elite F

Elitní řada židlí F se může pochlubit působivými vlastnostmi, atraktivním designem a vysokou kvalitou zpracování materiálů. Unikátní zúžený design zádové opěrky byl speciálně navržen pro možnost natáhnout si ruce a ramena dozadu a čas od času si protáhnout záda otáčením do stran. Díky rozsáhlým funkcím přizpůsobení splní individuální požadavky a stane se oporou při plánování a naplňování náročných pracovních cílů bez ztráty koncentace.

Vysoký komfort a flexibilita sezení

Kancelářská židle Mosh Elite F nabízí široké možnosti nastavení všech částí pro zajištění maximálního pohodlí při sezení. Mile Vás překvapí 3D nastavení opěrky hlavy díky čemuž si můžete přizpůsobit výšku, sklon ale i hloubku. 4D opěrky rukou umožňují nastavit výšku, hloubku, úhel ale i vzdálenost od sedadla. Výšku opěradla si můžete nastavit pomocí západkového mechanismu, který spolehlivě zafixuje opěradlo na požadovanou výšku ze 6 možností.

Asynchronní mechanismus

Jednou z předností židle Elite F je italský asynchronní mechanismus Donati, který partí mezi nejlepší na světě. Díky jednoduchému ovládání si můžete zádovou opěrku zafixovat ve 4 různých polohách a speciální mechanismus Vám umožní nastavit i opěradlo nezávisle na sedáku. Výhodou je také možnost přizpůsobení úhelu sklonu sedáku dle svých požadavků aby bylo sezení pro Vás co nejpohodlnější.

Certifikovaná látka Medley značky Gabriel

Potah sedáku Mosh Elite B je vyroben z oděruvzdorné certifikované textilie Medley od značky Gabriel, která byla podrobena zátěžovým testům a zaručuje dlouhou životnost. Látka Medley obdržela ve Švédsku označení "Möbelfaktas", což znamená, že prošla procesem schválení ve 3 oblastech - kvalita, životní prostředí a společenská odpovědnost.

Bederní opěrka se vzduchovým polštářem

Uvnitř opěrky zad je implementován vzduchový polštářek, který lze individuálně nastavit pomocí pumpy a podpořit tak správnou ergonomii při sezení. Vzduchová opěrka zajistí optimální oporu dolní části zad, uvolní zádové svaly a páteř.

Prvotřídní zpracování a odolná konstrukce

Vysoce odolná 5 křížová konstrukce a píst KGS Class 3 zaručuje nosnost až 130kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje BIFMA certifikátem kvality. Výztuž z elastické studené HR pěny získává 2x rychleji svůj původní tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlouhou životností bez vysezení.

Systém kontroly

Při výrobě židlí je naší největší prioritou kvalita. Kontrolujeme ji nejen během výrobního procesu, ale garantujeme také řadu testů odolnosti materiálů. Testy probíhají na speciálním stroji, kde je židle opakovaně vystavena předepsanému tlaku na sedák, opěradlo nebo područky. Nad rámec této normy výrobky procházejí také mezinárodními testy BIFMA.

Katalogové číslo: MSH-SEC-FGR Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ