MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

MOSH AIRFLOW-801 černá

Kancelářská židle – moderní design, široký rozsah polohování, systém aktivních BIOZONE, prodyšný síťovaný materiál, konstrukce z pevné hliníkové slitiny, chromované opěrky, polohovatelná opěrka hlavy, nosnost až 150kgčalounění z prodyšné síťoviny a odolné textilie, snadná údržba a celková.

 15.890,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

ASYNCHRONNÍ MECHANISMUS
Kancelářská židle MOSH Airflow-801 je vybavena funkcí houpání s možností nastavení míry pružení. Kancelářskou židli lze také zafixovat pod libovolným úhlem a speciální mechanismus umožňuje nezávislý pohyb opěradla od sedadla.

MOŽNOSTI POLOHOVÁNÍ
Kancelářská židle MOSH Airflow-801 nabízí také rozsáhlé možnosti přizpůsobení pro co nejlepší ergonomii při sezení. Manuálně si můžete nastavit výšku a hloubku sedáku, výšku hlavové opěrky a také sklon, či dokonce i samotnou míru pružení zádového opěradla podle hmotnosti uživatele.

ERGONOMICKÉ SEZENÍ
Design vyniká ergonomicky tvarovanými biozónami vedoucími ke zdravému držení těla a zdravé páteři. Měkké čalounění vám zaručí příjemné sezení i po mnoha hodinách doma či na pracovišti. Boční opěrky na ruce také umožňují pohodlnější práci s myší či klávesnicí.

VYSOKÁ NOSNOST
Velice odolná kovová konstrukce kancelářské židle MOSH Airflow-801 zaručuje nosnost až 150 kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje také SGS certifikátem kvality. Všechny konstrukční části si díky tomu zachovají svůj původní tvar a funkčnost i při větší zátěži.

Ergonomické židle charakterizuje také kvalitní čalounění z prodyšné síťoviny a odolné textilie, snadná údržba a celková dlouhá životnost použitých materiálů.

Katalogové číslo: MSH-EOC-01 Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ