MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

MOSH AIRFLOW-601 černá

Kancelářská židle s houpací mechanikou, bederní a hlavová opěrka, nastavitelné područky, plastový a kovový a otočná konstrukce, textilní potažení, výplň sedáku: studená pěna (HR pěna), nylonový kříž, pogumovaná kolečka univerzální, černá barva, nosnost.

 8.290,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

HOUPACÍ MECHANISMUS
Kancelářská židle Mosh BS-601 v černém provedení je vybavena houpacím mechanismem s možností nastavení míry pružení dle hmotnosti uživatele. Židle můžete zafixovat pod libovolným úhlem. Pomůže tak ulevit páteři a vyhnout se strnulému sezení v jedné pozici.

MOŽNOSTI POLOHOVÁNÍ
Kancelářská židle umožňuje rozsáhlé možnosti přizpůsobení pro co největší komfort při sezení. Ovládání pomocí dvou páček umožní snadné polohování výšky sedáku a zafixování opěradla ve vybraném úhlu. Přizpůsobit můžete také výšku a sklon hlavové opěrky či míru pružení opěradla při spuštěném houpání.

ZDRAVÉ A POHODLNÉ SEZENÍ
Speciální ergonomické biozóny křesla udržují správnou polohu těla při sezení. Polohovatelná výšková úroveň sedáku umožňuje zdravé sezení s chodidly položenými kolmo na podlaze. Model MOSH BS-601 poskytne pohodlí a oporu při dlouhodobém sezení a brání jeho negativním vlivům.

VYSOKÁ NOSNOST
Velice odolná kovová konstrukce křesla MOSH BS-601 zaručuje nosnost až 120 kg. Vzduchový píst s tlumením nárazu při dosednutí disponuje také SGS certifikátem kvality. Všechny konstrukční části si tak zachovají svůj původní tvar a funkčnost i při větší zátěži.

KVALITNÍ MATERIÁLY
Kancelářskou židli MOSH BS-601 charakterizuje také kvalitní čalounění z prodyšné a pružné síťoviny odolné proti opotřebení, snadná údržba a dlouhá životnost použitých materiálů.

Katalogové číslo: MSH-EOC-25 Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ