MOSH ARKADIA HERNÍ ŽIDLE

arkadia_cz
features

MOSH Arkadia Red
červená

Kancelárska stolička Mosh Elite B zdravotná s mechanikou Body Balance, plastová a balančná konštrukcia, textilné potiahnutie, výplň sedadla: studená pena (HR pena), bez koliesok, sivá farba, nosnosť 130kg.

 11.990,00 vč DPH

Cena je předpokládaná, přesnou cenu zjistěte po kliknutí do eshopu prodejce.

VSTUPTE DO SVĚTA HERNÍHO POHODLÍ

Herní židle Mosh Arkadia byla navržena s cílem zajistit pohodlné ergonomické sezení během vašich herních dobrodružství ale i pracovních hodin za počítačem. Každý detail židle byl promyšlen s důrazem na estetiku, což činí z Arkadie nejen funkční nástroj, ale také designový kousek. Připravte se na to, že budete hrát déle, lépe a pohodlněji než kdykoli předtím. Staňte se vládcem virtuálního světa a užívejte si hraní jako nikdy předtím!

DOKONALÁ PODPORA PŘI HRANÍ ČI PRÁCI

Židle Mosh Arkadia disponuje houpací mechanikou s možností zafixování opěrky ve třech různých polohách pro optimální pohodlí, díky čemuž vyhovuje různým typům postavy a pomáhá udržovat dobré držení těla a uvolnit tlak na páteř. Ať už se nakláníte dopředu během hry nebo se nakláníte dozadu, abyste si odpočinuli, naše židle poskytují dokonalou podporu, aby vyhovovala všem vašim potřebám.

NAVRŽENÁ PRO MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Herní židle Arkadia byla navržena s ergonomickou konstrukcí zádové opěrky tak, aby dokonale zapadla do čtyř zakřivení páteře. Nastavitelný bederní opěrný systém s možností přizpůsobení výšky správně podepře spodní část zad a minimalizuje tak napětí v této oblasti. 2D opěrka hlavy se dá přizpůsobit na výšku podle potřeby až o 50mm, aby poskytla podporu a účinnou ochranu krku. 4D nastavitelné područky vám umožňují přesně přizpůsobit nastavení pro dokonalý herní nebo pracovní zážitek.

KVALITNÍ MATERIÁLY, KTERÉ SE NA VÁS NELEPÍ

Nadčasový a moderní design herní židle Mosh Arkadia doplňuje odolný síťovaný materiál, který se postará o příjemné pohodlí při sezení. Výplň sedáku z pružné HR pěny si udržuje tvarovou stálost, a to aniž by došlo k prohýbání. Síťovina na opěradle židle je nejen prodyšná pro odvod tepla, ale udržuje také příjemnou teplotu i po několikahodinovém hraní a snadno se udržuje čistá.
Mosh Arkadia je navíc šetrná k životnímu prostředí – tvoří ji až 97% recyklovatelných materiálů a prošla přísnými testy BIFMA na bezpečnost, odolnost a udržitelnost nábytku. Certifikát EN1335 zase potvrzuje, že naše herní židle byla navržena a vyrobena s ohledem na zdraví a pohodlí uživatelů.

ODOLNÁ KONSTRUKCE

Hráčská židle Mosh Arkadia vyniká vysokopevnostní konstrukcí, pístem třídy KGS 4 a pětiramenným stabilním křížem, díky čemuž dosahuje nosnosti až 200 kg. Na pětiramenném kříži je 5 odolných pogumovaných koleček, která umožňují tichý, snadný a plynulý přesun po jakémkoli povrchu bez zasekávání. Píst hráčské židle Mosh Arkadia prošel testem SGS a certifikací BIFMA. Je vyroben z vysoce kvalitní zesílené vnější oceli, která umožní dodržování norem kvality, stabilní používání a tiché otáčení o 360°.

NEKOMPROMISNÍ PROCES KONTROLY

Kvalita je u nás při výrobě na prvním místě. Herní židle jsou kontrolovány během výrobního procesu a zároveň se provádí i test odolnosti materiálů. Zkoušky probíhají na speciálním stroji, kde je židle opakovaně vystavena předepsanému tlaku na sedák, opěradlo nebo područky. Nad rámec tohoto standardu procházejí herní židle Mosh Arkadia i mezinárodními testy BIFMA a EN1335.

Katalogové číslo: MSH-ARC-02 Kategorie: , Štítek:
stolicky

KANCELÁŘSKÉ
ŽIDLE

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁŘSKÉ
DOPLŇKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobře informováni!

Zaregistrujte se k odběru Newsletteru a nepromeškejte naši atraktivní nabídku:

Sleva 5% na Váš další nákup!

Byli jste úspěšně přihlášen k odběru Armosh novinek!

0
    0
    Nákupní košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.CZ